שאלות נפוצות

שאלות נפוצות2018-10-11T12:58:56+00:00

שאלות נפוצות

הקמה:

צוות המשחק לוקח על עצמו להקים את הטירה המפוארת שלנו, כמובן, את הפונדק והעיר באופן כללי וכמו גם את ארבעת השערים של המחנות השונים. מעבר לכך, כל עבודת הבנייה וההקמה היא על הקבוצות עצמן, דהיינו, ככל שתקימו יותר ויהיו יותר אנשים – כך גם המחנה שלכם יראה טוב ומפואר יותר. יום ההקמה הוא למעשה, עבורכם. באם כל מחנה יחליט שהוא שולח נציגים להקים אבל לא את כל המחנה – זה מקובל עלינו; כל עבודה שלא תעשה עד פתיחת המשחק (חלקית) בשלישי בערב תעשה באינפליי לאחר מכן. כנ"ל לימי הפירוק – כל קבוצה ומחנה אחראיים לפרק את השטח שלהם, לאסוף את הזבל מהמקום ולהשאיר אותו מצוחצח כפי שקיבלנו אותו. והיה ולא כולם יכולים להשאר לפירוק – זה בסדר, כל עוד יהיה צוות פירוק לכל קבוצה בכל מחנה. אנחנו בודקים אפשרויות תגמול משחקיות וחוץ משחקיות עבור צוותים מתנדבים שיכולים ומוכנים להשקיע מזמנם לטובת צרכי המשחק (הקמת הטירה, השערים וכו'), ונעדכן בהקדם האפשרי. כך או כך צוותים שכאלה יתוגמלו על ידינו.

מה כרטיס כולל?

התשלום למשחק כולל שירותים, מקלחות, פינוי אשפה, כניסה למתחם המשחק, ושימוש במתקני המשחק. הוא אינו כולל מזון וכל קבוצה ומחנה דואגים לכך בעצמם. ייתכן ויהיו מוכרי מזון חיצוניים במשחק.

איך נרשמים?

התשלום מתבצע ע"י קניית כרטיס פה בפרויקט המימונה.

זוהי למעשה ההרשמה שלכם למשחק.

בחירת המחנות יכולה להיעשות בהמשך והיא תעשה דרך ראשי הקבוצות שתבחרו.

באם רצונכם הוא להקים תת-קבוצה חדשה, הדבר ייעשה בתיאום מול ראשי המחנות.

מתי יורד התשלום למימונה?

בניגוד למימון ההמון הקודם, גיוס הכספים הפעם נעשה בשיתוף עם העמותה על מנת להוריד עלויות סליקה לנו ולכם.

עם זאת, היתרון מגיע עם חסרון וזהו חיוב ישיר. בניגוד למימון ההמון הקודם הכסף יירד ישירות ובמידה והפרויקט לא יגיע ליעד המבוקש הסכום יוחזר לכם ללא ניכוי עלות דמי סליקה! (הסכום ששילמתם יוחזר במלואו)
ניתן לדבר עם אנשי הצוות במקרים חריגים על מנת שננסה למצוא פתרונות חיוב יצירתיים.

בן כמה צריך להיות ע"מ להשתתף?

שחקנים מתחת לגיל 14 מחויבים בהורה מלווה בתלבושת משחקית.

מגיל 14 עד 16 על השחקן להיות באחריות ישירה של שחקן בוגר (מעל 21) הן מבחינת אוף פליי וגם מבחינת אין פליי, כלומר ישנו קשר סיפורי מאד חזק בין הדמויות (למשל אח קטן או שוליה או נושא כלים).

רק שחקנים מגיל 16 ומעלה מורשים להשתתף בקרבות גדולים (מעל 20 אנשים).

כל השחקנים הקטינים מחויבים להביא אישור הורה חתום ביום המשחק. אין אנו לוקחים אחריות על קטינים וההשתתפות שלהם במשחק היא על דעתם ועל דעת הוריהם בלבד.

ילדים מתחת לגיל 7 זכאים להנחה.

אפשר לשלם במזומן?

מפגשים ייערכו רק לאחר ההגעה ליעד בקמפיין מימון ההמון. אי לכך ובהתאם לזאת, התשלום יתבצע במדרגה הבאה של הסכום לתשלום. הדבר נעשה ע"מ למנוע סיבוכים עם החזרים במידה וקמפיין מימון ההמון לא יצלח.

נשמע מאוד לוחמני כל הסיפור הזה, יש לדמויות לא לוחמניות מה לעשות במשחק?

בוודאי שכן, קאסל פורגד הוא משחק שנבנה לתת מענה ומקום לכול סוגי הדמיות והשחקנים. לשחקנים שלא אוהבים להלחם יש אפשרות לשחק תפקידים אחרים שנדרשים כמו דיפלומטים, בעלי מלאכה וכו'. כמו כן ניתן לחקור קווי עלילה, להשלים חלק ממאגר הקווסטים הגדול של המשחק או להביא את הרעיון שלכם לתוך עולם המשחק – מוזר ככל שיהיה, רוצה לשחק ספר ולפתוח מספרה בעיר? רוצה להיות הזקן המטורלל שעומד בכיכר וצועק נבואות זעם? בפירוש! אתה תביא את הרעיון והמאסטרים ימצאו דרך לשלב אותך במארג המשחק.

יש לי רעיון לקבוצה נוספת לאחד המחנות, האם אני יכול להוציא קבוצה משלי?

בהחלט, עליך לפנות לראש המחנה הרלוונטי והוא יסביר לך איך מתקדמים משם.