מעבר דמויות בין משחקים

/מעבר דמויות בין משחקים
מעבר דמויות בין משחקים2019-03-11T08:52:43+00:00

מעבר הדמויות בין המשחקים

החוקים של Castle Forged 1 היו יחסית דומים לחוקים של Castle Forged 2 – נוספו מעט יכולות, ישנן יכולות ששונו, מחיר של רוב היכולות בנק"ד הוכפל. אנו נשתדל למזער שינויים בחוקים בהמשך הסדרה.

המשך דמות ממשחקים קודמים

שחקנים שמתחילים דמות חדשה אינם מקבלים שום בונוס על השתתפותם במשחק הקודם. שחקנים שממשיכים דמות קיימת מתחילים עם 15 נקודות דמות במקום 14. אתם מתבקשים לבנות דמות דומה למה ששיחקתם מבחינת היכולות (כמובן, זו חייבת להיות אותה דמות מבחינת השם, הרקע וכו'). אם שיחקתם לוחם חזק ואתם רוצים לשחק כוהן – זה אפשרי, אך בבקשה תעשו אותו לוחמני, כך שהמעבר לא יהיה מוזר. כמובן, אם שיחקתם את הדמות במשחק קודם כאתאיסטית ושום דבר לא גרם לה להשתנות, לא תוכלו להוסיף לה יכולות של כהן. אנא פנו למאסטר של המחנה שלכם אם אינכם בטוחים.

שחקנים שלמדו יכולות במהלך המשחק יתחילו עם היכולות האלה במשחק החדש, הם מתבקשים לפנות למנחים. לחלק מהיכולות שונה מחיר בנק"ד (מעבר להכפלה), יכולות אחרות פוצלו – נטפל בכם פרטנית.

הסחורות אינן עוברות בין המשחקים. המטבעות עוברים. 

השיקויים אינם עוברים בין המשחקים. חפצים קסומים כן עוברים. דמויות שמחזיקות במספר רב של חפצים קסומים או בחפצים עוצמתיים במיוחד עלולים למצוא את עצמם במרכז קווסט בתחילת CF3.