מעבר דמויות בין משחקים

/מעבר דמויות בין משחקים
מעבר דמויות בין משחקים2018-10-09T12:01:05+00:00

מעבר הדמויות בין המשחקים

החוקים של Castle Forged 1 היו יחסית דומים לחוקים של Castle Forged 2 – נוספו מעט יכולות, ישנן יכולות ששונו, מחיר של רוב היכולות בנק"ד הוכפל. אנו נשתדל למזער שינויים בחוקים בהמשך הסדרה.

מעבר מ-CF1 ל-CF2

ב-CF1 לא נקבעו חוקים למעבר הדמויות למשחקים הבאים, על-כן נגדיר אותם כאן.

שחקנים שמתחילים דמות חדשה אינם מקבלים שום בונוס על השתתפותם במשחק הקודם. שחקנים שממשיכים דמות קיימת מתחילים עם 15 נקודות דמות במקום 14. אתם מתבקשים לבנות דמות דומה למה ששיחקתם מבחינת היכולות (כמובן, זו חייבת להיות אותה דמות מבחינת השם, הרקע וכו'). אם שיחקתם לוחם חזק ואתם רוצים לשחק כוהן – זה אפשרי, אך בבקשה תעשו אותו לוחמני, כך שהמעבר לא יהיה מוזר. כמובן, אם שיחקתם את הדמות במשחק קודם כאתאיסטית ושום דבר לא גרם לה להשתנות, לא תוכלו להוסיף לה יכולות של כהן. אנא פנו למאסטר של המחנה שלכם אם אינכם בטוחים.

נקודות בונוס על הקמה ופירוק ממשיכות (אפקטיבית זה 50%).

שחקנים שלמדו יכולות במהלך המשחק יתחילו עם היכולות האלה במשחק החדש, הם מתבקשים לפנות למנחים. לחלק מהיכולות שונה מחיר בנק"ד (מעבר להכפלה), יכולות אחרות פוצלו – נטפל בכם פרטנית.

הסחורות אינן עוברות בין המשחקים. המטבעות שנרשמו בסוף המשחק הראשון כן עוברות ואף מוכפלות בהתאם להבטחתנו. שחקנים שסיימו עם 50 מטבעות או יותר יקבלו הגבלות מסוימות על העושר ההתחלתי ומתבקשים ליצור קשר עם המנחים (נחשוב על דרך לעשות את זה מעניין). בנוסף לכסף מהמשחק הקודם כל שחקן יקבל 3 מטבעות (ועוד מטבעות בהתאם ליכולת של ממון ומסחר).

השיקויים אינם עוברים בין המשחקים. מי שסיים עם חפץ קסום מתבקש לפנות למנחים.

אנו נפרסם טופס למי שממשיך את אותה הדמות, אנא מלאו אותו (ואם נתבקשתם לפנות למנחה באחת הפסקאות הנ"ל, אנא מלאו אותו מוקדם ככל הניתן).

מעבר בין CF2 ל-CF3

השחקנים שימשיכו את אותן הדמויות יקבלו בונוס של 1 נק"ד (או 2 נק"ד אם הם ממשיכים את אותה הדמות מ-CF1). בונוס עבור פירוק/הקמה מ-CF1 ממשיך ל-CF3. שחקנים שמקבלים בונוס נק"ד על פירוק/הקמה/תרומה למשחק ב-CF2 מקבלים בונוס של סה"כ 1 נק"ד ב-CF3 (גם אם ב-CF2 קיבלו בונוס גדול יותר). אנו נשמור את היכולות שבחרתם ב-CF2 ונשקול באופן פרטני לאפשר שינויים מעטים בהן. היכולות והמתכונים שתלמדו במהלך המשחק יעברו למשחקים הבאים.

הסחורות אינן עוברות בין המשחקים (סביר שתהיינה סחורות שונות במשחק הבא). מטבעות עוברים.

השיקויים אינם עוברים בין המשחקים. חפצים קסומים כן עוברים. דמויות שמחזיקות במספר רב של חפצים קסומים או בחפצים עוצמתיים במיוחד עלולים למצוא את עצמם במרכז קווסט בתחילת CF3.