מחנה האור

/מחנה האור
מחנה האור2018-10-09T12:01:04+00:00

סר רולאנד עלה על הצריח הגבוה והרים את הקרן אל פיו. הוא לקח נשימה עמוקה ונשף. קול רעם עמוק הדהד אל השמיים כשקריאתו של אדון האור נשלחה אל הכוכבים. "בואו סלסטיאלים, יצורים שמיימיים מעולמות רחוקים, בואו הארקונים מארצות הנצח, בואו מלאכים מהאדמות שמעבר, בואו הג'ין רוכבי הסערה, בואו הגרמלינים מנירוואנת השעון. זמן להתייצב ולהילחם בצל העוטף אותנו, זמן להקריב הכל למען הלהבה המקודשת. עלו ממערות השמש, חצו אל ארצות החומר, רדו מן הכוכבים וענו לקריאתו של אדון האור."

מחנה האור מזמין אליו כל דמות שמימית, אשר אינה מן העולם הזה, להצטרף אל שורותינו. תמת המחנה השנה כוללת יצורים בעלי מאפיינים לא אנושיים, בעלי תכונות שאינן מן העולם הזה. לוחמים ארקוניים בעלי ראשי חיה, חוצנים שדם ג'ין זורם בעורקיהם, חצאי מלאכים, מלאכים נופלים, מלאכים קמים, טינקרים ובוני גלמים, חצאי ענקים וככל שיד הדמיון הטובה עליכם תוכל להעלות. דמויות בודדות יוכלו להצטרף ולהשתלב בקבוצות קיימות בתיאום עם הקפטנים. קבוצה הרוצה להצטרף תזכה למכאניקה פנימית וקווי עלילה שיתאימו לאופי הקבוצה. מקוראת עתידות עיוורת ועד ללוחם בעל ארבע זרועות וכנפיים – שערי האור פתוחים בפניכם.

בואו הביתה,
בואו לאור.

————-

ליצירת קשר, קפטן המחנה:

Noam Avrahami

ב. קפטן – Heine Bernstein

 

ברוכים הבאים לאור – המחנה לצדק ושוויון
מידע אוף-פליי למתעניינים – מותאם לשחקנים החדשים לתחום.

מידע כללי:
מחנה אור הוא אחד מארבעת המחנות הנלחמים על המינרל בקאסל פורג'ד. חברי המחנה מתאפיינים ברצון משותף להביא שקט ושגשוג לממלכה ולהילחם בחירוף נפש והקרבה בכל מי שמעוניין לערער שקט זה. חברי המחנה מושבעים אמונים לאדון האור, האוואטר המייצג את המחנה, ופועלים על פי ה"מידה", תורת חיים שעיקרה: "יש לפעול כנגד כל איום על עקרונות האור במידה הנדרשת כדי למגרו." במילים אחרות, חברי מחנה אור יכולים לשקר, להרוג, לענות, לשבור הסכמים ולהילחם מלוכלך במידה ונדרש.

לור:
מסדר האור הגיע לקאסל פורג'ד 2 בפעם הראשונה (לא היינו בקאסל 1). שני נביאים בנקודות שונות בעולם ניבאו את בואו של אדון האור, הקאלאהיר, ואת ניצחון המחנה במלחמת המינרל. ליידי אנקלימה, אחת משני הנביאים, נשחטה על ידי כוחות האפוקליפסה והשלד שלה מעטר את דגלם. הנביא השני – נעלם. שמועות מספרות על נבואה נוספת שהותיר מאחור, נבואה העוסקת בלוחם המוזהב.

היסטוריה:
מחנה האור מנה 18 משתתפים בקאסל 2 וניצח במשחק בעזרת פרא והקאראוון (קבוצת העיר). לאחר הניצחון כתב האור חוקה שעיקריה הם סלילת דרכי מסחר שאינן עוברות ביער, גירוש אפוקליפסה דרך השער שלהם למישור אחר, הגליית ברזל ליבשת רחוקה (אימפריית הברזל) ומיסוי על תושבי קאסל פורג'ד. החוקה עומדת בעינה וכל סעיפיה מולאו. הברית מול פרא נשברה מצידם פעמיים במהלך המשחק הקודם ועל כן האמון שלנו במחנה הפרא שברירי למרות החתונה בין אדון האור לזויה, גנרלית מגני היער מפרא, בסוף המשחק הקודם.

בהווה:
שליחים של מחנה האפוקליפסה נצפו מגיעים לארמון האור. על פי השמועות – אברקסס, שליט התוהו, הזמין את אדון האור למחנה שלו ל"שיחת נפש" ובאופן מפתיע אדון האור קיבל את ההזמנה. קבוצת הרפתקנים מהעיר קאסל פורג'ד נשלחה לקיסרית הברזל עם הודעה מסתורית מאדון האור. עם קבלת ההודעה, הקיסרית החלה מכינה את צבאותיה לתנועה. על פי הלחישות בפונדקים, אדון האור ביטל את ההגליה של הקיסרית כדי לאפשר לה להילחם במלחמת המינרל המתקרבת, אולי כבת ברית.

יחסים:
מחנה האור מקוטב ומנוגד למחנה האפוקליפסה. שני מחנות אלה אויבים במשחק. ייתכנו בריתות הן עם מחנה ברזל והן עם מחנה פרא, ברזל ופרא הינם אויבים במשחק ולא סבירה ברית משולשת. בריתות שכאלה נקבעות אך ורק במשחק עצמו על פי המתרחש במשחק. אנו ביחסי קירבה עם יושבי העיר ומחויבים להגן עליה במידת הצורך.

מבנה המחנה:
מחנה האור מורכב מכמה קבוצות שהמשותף להן הוא תמיכתן באדון האור ומחויבותן לתורת המידה. מעבר לכך, ייתכנו קבוצות שונות ומשונות. נכון לעכשיו מסתמנות הקבוצות הבאות במחנה:
1. אקסום – שבט לוחמים בתמה אפריקאית
2. מסדר האור – אבירי קודש ואינקוויזיטורים
3. מכסחי השדים (ילדי האור) – קבוצת שחקנים צעירים הנלחמים בשם האור
4. הקונצנזוס – אומת יוצרים משונה הפועלת בהסכמה קבוצתית וכגוף אחד
5. המרפאה – קבוצת מרפאים הצועדת תחת דגל האור
6. שומרי הדרקון – מידע יפורסם בהמשך
7. מגני הממלכה – מידע יפורסם בהמשך

וכן כל קבוצה שברצונה להצטרף לאור ותקבל אישור.

היררכיה:
כל קבוצה במחנה האור פועלת באופן עצמאי. אין יחסים היררכיים בין הקבוצות, כולם שווים בפני האור. מועצת המלחמה של אור כוללת נציג מכל קבוצה.

מה מייחד את מחנה אור:
ראשית כל, כל חברי מחנה האור מחויבים לנאמנות למחנה שלהם ולאדון האור. לא אמורה להיות במשחק דמות שהייתה במחנה האור ועזבה. מי שמצטרף למחנה האור צריך לדעת שבגידה נתפסת כפשע נתעב ודמותו תירדף ותירצח שוב ושוב על ידי אנשי המחנה במידה ויבגוד בערכי המחנה. אין בעיה לעזוב את המחנה ולהצטרף למחנה אחר עם דמות אחרת.

שנית, חברי המחנה מחויבים למידה, מה שאומר שיצופה מהשחקנים להיות פעילים יותר ככל שמצבו של המחנה חמור יותר אל מול המחנות האחרים.

שלישית, מחנה האור עצמו מבורך ומוגן על ידי אדון האור עצמו מה שאומר שקללות, דיבוקים או מפגעים אחרים לא יכולים ליפול על חברי המחנה בהיותם בין חומותיו. ייתכנו טקסים מסוימים, מסובכים ורבי עוצמה, שיוכלו לחדור הגנה זו.

רביעית, כהני המחנה נהנים משימוש בטקס מיוחד היוצר מי קודש. אלה יכולים לפגוע בשדים ולחסן ואף למנוע פגיעה ממחלות אפוקליפטיות, מגפות, דיבוק, שליטה מוחית ואיומים נוספים.

חמישית, מכאניקות מיוחדות נוספות יכולות לקבל אישור ולהפוך לחלק ממערך החוקים של המחנה.

מידע לוגיסטי:
מחנה האור מספק מתחם מקדש במרכז המחנה שיכול לשמש את כל הקבוצות להתכנסות, דיונים, תפילות, טקסים ושיחת נפש עם אדון האור. המחנה כולל חומה ושער שמספק המשחק וכן אזור אוף-פליי לאוהלי שינה בלילה. מחיר דמי החברות למחנה האור יעמוד על כמה עשרות שקלים כדי לכסות הובלת ציוד, אחסון ציוד, תאורה ומבנים מרכזיים (מקדש). דמי החברות יתווספו לדמי הקבוצה שייקבעו על פי החלטת הקפטן של אותה הקבוצה. דמי הקבוצה יכללו מזון לקבוצה וכן כל הוצאה נוספת שהקפטן יראה לנכון להוציא כמו תלבושות אחידות, נשק, תפאורה, תאורה וכו'.

מה מצופה משחקן במחנה אור:
אנו מצפים שכל שחקן יהיה זמין ויגיב לפניות הקפטן שלו. קבוצות מסויימות עורכות משחקים מקדימים לפני המשחק כדי ליצור גיבוש קבוצתי ולהעלות את דרגת החיבור בין השחקנים ודמויותיהם. חובת ההשתתפות במשחקים אלה תלויה בהחלטת קפטן הקבוצה. שחקנים שרוצים להיות מעורבים יותר, לכתוב לור לקבוצה או לרכז חלק מהלוגיסטיקה שלה מוזמנים לעשות זאת אך אין חובה. השחקן אחראי על הגשת דף הדמות שלו ותשלום דמי הקבוצה והמחנה בזמן. תאריכי הגשה יפורסמו בהמשך.
אנו מצפים מכל שחקן לדאוג לתלבושת הולמת התואמת את רוח המשחק והמחנה, במידת הצורך לדאוג לעצמו לנשק בטיחותי בו יוכל להשתמש.
שחקני אור מצופים להגיע ליום ההקמה בשעה סבירה, להקים את התפאורה של הקבוצה שלהם, לעזור לקבוצות האחרות בהקמה במידת הצורך ולעזור בהקמת המקדש. כמו כן, כל השחקנים מצופים להישאר בשטח המשחק ביום הפירוק עד פינויו המוחלט של השטח.

את מי אנחנו מחפשים:
אנו מקבלים שחקנים מכל גיל ונשמח לגייס אתכם בין אם דמותכם לוחמת ובין אם לאו. אנו צריכים לוחמים, כהנים, קוסמים, מרגלים, סוחרים, יוצרים, מרפאים ובעצם כל דבר שאפשר לשחק במשחק כדי ליצור גיוון ועניין במחנה. כמו כן, אנו זקוקים לשחקנים המחפשים מעורבות גבוהה לתפקידי קיפטון. המחנה יספק תמיכה לעלילות וקווסטים ששחקנים רוצים להביא בתיאום מראש וכן יציע קווי עלילה משלו למשתתפים. קווי עלילה אלה יהיו גם לוחמניים וגם לא ומתאימים לגיל השחקנים.

ניהול:
הקבוצה מנוהלת על ידי נעם אברהמי, שחקן ומנחה משחקים וותיק, ואנה ברנשטיין. נשמח לעזור בהכוונה נוספת,  לייעץ, לפשר ולהסביר בכל עניין.

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆

קונצנזוס

העולם מלא בסיפורים, חלקם סיפורי בדים שאמהות מספרות לילדיהן הקטנים, חלקם סיפורים על ההיסטוריה של העולם וחלקם אף מסופרים על ידי אנשים שחוו אותם בעצמם. בבסיס כל סיפור ישנו גרעין של אמת, לפעמים גרעין זה מוסתר על ידי שכבות רבות של אבק היסטורי ולפעמים הוא נמצא קרוב לפני השטח. הסיפור של הקונצנזוס הוא אחד מהסיפורים בהם שכבות אבק עבות הצטברו.

 

הסיפור מתחיל לפני דורות רבים בקבוצת אנשים שרצתה לתקן את העולם על ידי הפיכה לאל או הרג של האלים הזרים או פשוט על ידי עבודה משותפת לשיפור חיי כלל האנשים (תלוי לאיזו גרסא אתה מאמין). קיימות גם מספר גרסאות הנוגעות למתי בדיוק הוקם הקונצנזוס, מי היו החברים בו בהתחלה, היכן הוא הוקם, מה היה הגורם שהניע את חברי הקבוצה לעשות צעד דרסטי שכזה. על דבר אחד כל הגרסאות מסכימות – חברי הקבוצה ביצעו טקס שחיבר את התודעה של כולם ומאז הם מסתובבים בעולם ומנסים להגשים את המטרה שלהם.

 

השמועות מספרות על קבוצה מקרב הקונצנזוס שהגיעה לקאסל בעקבות שמועות על המינרל ועל היכולות שלו לתקן את העולם. אולי אם תחפשו טוב טוב במחנה האור תוכלו למצוא אותם, או אולי לא, בכל זאת לפעמים שמועות הן רק שמועות.

כעקרון הקבוצה לא פתוחה לגיוס.

 

קפטן – ליאור ימאי

ב' קפטן – בן אנגלמן

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆

שומרי הדרקון

We have been chosen by the Dragons.

In the far reaches of the West lies a holy place. The Temple of the Dragons exists long before the feuds of men have shaken the foundations of our world. Only a few have ever been granted the privilege to enter and witness the power of the Ancient Ones and their Mother who rules.

 

We guard their halls and in return we have been blessed. We do not age. We are stronger, faster and more durable than ever before. We have been granted the gift of Steel, blessed by The Mother herself to enforce her will upon those who would see harm to her.

 

נבחרנו על ידי הדרקונים.

בקצה ארצות המערב נח מקום קדוש. מקדש הדרקונים עמד שם עוד לפני שעוולות האדם זעזעו את הארץ. מטי מעט זכו לזכות להכנס למקדש ולחזות בכוחם העתיק ובכח אמם המקודשת.

אנו שומרים את היכליהם וזוכים לברכתם. איננו מזקנים. ניחנו בכח, בזריזות העולים על כל שיעור. בברכת האם עצמה בורכנו בפלדה לאכוף את רצונה על אלה המבקשים רעתה.

 

קבוצת שומרי הדרקון מגיעה לקאסל בשנית!

הקבוצה בעלת אופי מיליטנטי ששמה דגש על משחק דמות ועל נראות גבוהה.

קפטן קבוצה: Aviad Tal

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆

אקסום

הרחק הרחק, ביבשת הדרומית צועדים בני אקסום להילחם על מולדתם.

ליבם טהור ועורם שחור,

יציבים כאדמה ועזים כשמש,

בחנית ומגן ילחמו את מלחמתם.

המלכים הגדולים של העבר מביטים עליהם מלמעלה, והם יודעים בליבם שאם יהיו ראויים מספיק, במותם, גם שמם שלהם ירשם בכוכבים.

אקסום היא ממלכה מרוחקת, השוכנת בקצה היבשת הדרומית של העולם, היכן שחיות טרף משוטטות ועשב הסוואנה צומח לגובה רב. הממלכה מורכבת ממגוון שבטים המאוחדים תחת שלטונה של "המלכה הנביאה" סאראבי, ומוגנת תחת מגנו וחניתו של בנה, נסיך הכתר מופאסה.

בשטחי הממלכה חיים אנשי החיה, אלו שהיו שליטי הארץ לפני בואם של בני האדם, ושכרעו ברך בפני הכתר האקסומי לפני שנים רבות בתום מלחמה עקובה מדם. האריות הלוחמים, הבבונים החכמים, והצבועים הפראיים.

 

אז, האם תצעדו איתנו תחת השמש הקופחת בני אקסום האמיצים? אוחזים בחנית ומגן ונלחמים ללא מורא בכוחות הרשע על מולדתכם?

שלוש פעמים ניסו כוחות הכאוס להשמיד ולכבוש מולדתנו, בריקבון וברעב של נרגל, בפלדה ובדם של קורן ובמזימותיו ותכסיסיו של זינץ'. את כולם הנסנו, את כולם הבסנו וגירשנו ממולדתנו עם זנבם בין הרגליים, וכעת נביא את המלחמה אליהם, ונכרית את זרע הרשע הזה מעל פני האדמה.

זיכרו, גם לכאוס יש מקום בעולם, אדם שאין בו כאוס אין בו חיים והרי הוא כאבן המוטלת דוממה בשדה. אך כאשר הכאוס גובר בליבו של אדם ומעבירו על דעתו, הרי הוא ככלב מוכה כלבת, ואז אין עוד דבר לעשות בעבורו, מלבדו להמיתו למען יפסיק לסבול.

פרטי אופפליי-

ממלכת אקסום היא קבוצה בסגנון אפריקאי, בה נשחק בני אדם מאחד השבטים המרכיבים ממלכת אקסום, את אחד מאנשי החיה החיים ביבשת- (האריות, הבבונים והצבועים), או דמות חיצונית שיש לה סיבה להגיע עם אקסום ולעשות איתה את המסע.

יש בקבוצה מקום למגוון סגנונות משחק ודמויות, כל עוד בונים אותן או מתאימים אותן מעט לסגנון האפריקאי.

המשחק שלנו נע סביב העלילה המשותפת של הסיכסוך בין אקסום לבין כוחות הכאוס ובעיקר זינץ', והברית שכרתנו עם אדון האור ובני ההרים במשחקים הקודמים. כמו כן יהיה מלא בלור הפנימי שלנו העשיר למדי בהיסטוריה ובמיתולוגיה של אקסום, וכן באומנות, מוסיקה וסיפור סיפורים מסביב למדורה.

בגדול יש לנו מקום בקבוצה לעוד כ5 שחקנים, מעל גיל 18. בעיקר לתפקידי לחימה (לנמרצים) וכהונה/קסם (לחובבי הלור שבינכם). בנוסף קבוצה קטנה ומגובשת שתרצה להצטרף לאקסום כשבט עצמאי ומגובש גם תתקבל בברכה.

קפטנים: דרור פרפר סולמיSean Avital

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆

מסדר האור

מסדר האור מגייס!
קבוצה השואבת השראה מן המסדרים הצלבניים אשר פעלו במהלך ימי הביניים.
פלאדיניות, כוהנים, טרובדוריות, בעלי מלאכה ומרפאות, אשר ברצונם וברצונן להצטרף למאבק הקדוש של אדון האור, מוזמנים להצטרף אלינו.

קפטן: Uriah Rokach

"אתם בוודאי שמעתם בילדותכם את הסיפורים העתיקים, על האבירים הנאורים בשירות אדון האור. על ליידי אנקלימה האמיצה, אשר נתגלתה אל עולמינו ובאמצעות חרבה גירשה את האפלה בכל מקום אשר בו הלכה. על הקדוש בולדווין החכם, אשר הטוהר והטוב שלו יכל לרפא כל מחלה אשר בה חלה האדם. על הנפח האומן גלריון, אשר חישל נשק כה קדוש, שכל אויב אשר הביט בו בשדה הקרב היה מסתנוור. על סר רולאנד הנועז, אשר קטל באמצעות החרב הידועה, "להב השמש", את רוח הזינץ' המרושעת.

מסדר האור האגדי, חוד החנית של הצדק והטוב, אשר שירי הלל רבים נכתבו עליו ועל אחיו הקדושים, נחשב עד לא מזמן כמעשייה, כבדייה. אך אין טעות גדולה מזו. המסדר נענה לקריאה של אדון האור במלחמת המינרל, והניף בגאון את דגל המחנה מעל טירת קאסל פורג'ד כאשר נכבשה העיר. וכעת, אנו נקראים למסעינו הקדוש בשנית. אדון האור קורא לאביריו, ואנו נענים לקריאה! שחר חדש עולה על העולם – האם תהיו חלק ממנו?"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

מסדר האור, או בשמו המלא, "מסדר האחאים לחרב של אדון האור בעיר קאסל פורג'ד", פותח את שורותיו לגיוסים נוספים! המסדר הוא מסדר דתי אשר סוגד לקלהיר, אדון האור, מפיץ את אמונתו ונלחם ברוע ובחשכה של האפוקליפס. הקבוצה היא כאמור בתמה ימי ביניימית, בסגנון המסדרים הצלבניים, כדוגמת המסדר הטמפלרי וההוספיטלרי.
הקבוצה מתאימה לשחקניות ולשחקנים אשר ברצונם לשחק משחק המשלב בתוכו אלמנטים של דת ואחוות לוחמים, אך גם ברולפליי עצמאי ובין קבוצתי. הקבוצה מתאימה לשחקנים חדשים וותיקים כאחד. המסדר מתאים לאנשים הרוצים לשחק תפקיד קרבי בתור פאלאדינים של המסדר, אבל לא רק, וגם אלו הרוצים לשחק כוהנים, בעלי מלאכה וטרובדורים מוזמנים להצטרף אלינו.
כמו כן, אנו מחפשים קפטן נוסף אשר יוכל לעזור לנהל את הקבוצה יחד איתי, ויוכל לעזור בלור ובלוגיסטיקה.
**חשוב לציין – הקבוצה *לא* מחפשת דמויות מונוטוניות ומשעממות שלא יעשו כלום מלבד להלחם.**
יש בה מקום לדמויות מעניינות וצבעוניות שמגיעות מרקעים מגוונים, והמסדר מקבל אליו (בתהליך ארוך מהרגיל) גם פורעי חוק לשעבר שמוכנים לכפר על חטאיהם.
כל המעוניין, או לכל מי שיש שאלה בנוגע למסדר, מוזמן לפנות אל אוריה בפרטי.
★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆