הפרטים היבשים

הפרטים היבשים2018-11-29T10:27:01+00:00

הפרטים היבשים

אתם בטח רוצים לדעת:

מה זה?

קאסל פורג'ד הוא לארפ עולם פתוח, בסגנון פנטזיה ימי ביניימית. המשחק שואף למספר שחקנים גבוה שיתחלק בין 4 מחנות גדולים וקבוצת הקראוון. לכל מחנה יש התגלמות שמנהיגה אותו, אותם ההתגלמויות, המנהיגים, הם היחידים שמסוגלים לרתום את כוחו של המינרל לרצונם, ולכן אחריהם עוקבים פלגים שונים המגיעים מכל קצוות עולם לחזק את ידם ולהילחם עבור מטרתם המשותפת. כל צד מגיע מכיוון אחר לעבר טירה שנבנתה על גבי מכרה, שטומן בחובו את אותו מינרל נדיר שכל פלג מעוניין בו.

מתי?

קאסל פורג'ד 3 הולך להיות אירוע של חמישה ימים אשר כולל יום פירוק ויום הקמה. הדבר מאפשר לנו ליצור עולם ל60-72 שעות של משחק נטו! כלומר – ימי ההקמה והפירוק הינם חלק מתאריכי הלארפ ומחויבים בהרשמה!

יום הקמה – ייערך בתאריך 23.04 החל מהבוקר, הינו חובה!

ימי המשחק – יום רביעי, ה- 24.04 עד יום שבת, ה27.04 בשעות הבוקר המאוחרות.

יום פירוק – יום שבת, ה27.04.

אם הכל יתנהל כמתוכנן וייבנה כראוי, המשחק ייכנס לחצי-אינפליי כבר בשלישי בערב, יתחיל רשמית ברביעי בבוקר ויסתיים בשבת בבוקר, משמע – אם נעבוד כולנו יחדיו, נרים את אחד הלארפים הכי גדולים בקהילה!

איפה?

קאסל פורג'ד 3 עומד להתקיים בחניון ע"ש יעקב הררי, בדומה לאירועים הקודמים – ראו הלוקיישן.

עוד שאלות?

ישנן שתי דרכים ליצור קשר:

הראשונה, היוזר שלנו בפייסבוק, קאסל פורג'ד, שאחראי על ניהול הקבוצה; זו הדרך הזריזה ביותר לקבל מענה. כמו כן תגובות היוזר בפייסבוק הינן תגובות רשמיות ומאומתות, ואין להסתמך על מענה ממקורות אחרים.

הדרך השנייה – במייל המשחק – castleforged2@gmail.com – אנא! תנו כותרת למייל! (המייל מעודכן, נכון ל2019)

שאלות שמפורסמות בקבוצת המשחק בפייסבוק – נא לתייג את המשתמש קאסל פורג'ד ע"מ לקבל תגובה רשמית.